Școala Gimnazială "Mihai Viteazul"

Stiri Recente

ZIUA PORȚILOR DESCHISE

21 March 2024

Dragi elevi, părinți și vizitatori,
În data de 04.04.2024 este o zi specială pentru noi, deoarece deschidem larg porțile școlii noastre pentru a vă primi cu brațele deschise și pentru a vă prezenta ceea ce avem de oferit. Suntem încântați să vă avem alături în această călătorie a descoperirii și învățării.
În cadrul acestor porți deschise, veți avea ocazia să explorați facilitățile noastre moderne, să interacționați cu doamnele învățătoare și elevii noștri pasionați și să descoperiți ce oferim în materie de educație și dezvoltare personală.
Vă invităm să vă alăturați nouă în această experiență unică și să descoperiți cu bucurie tot ceea ce face școala noastră atât de specială.
Cu dragoste și entuziasm,
Echipa Școlii Gimnaziale “Mihai Viteazul”

Inapoi